top of page

Адреса:

Аудиторія  413, корпус № 1

вул. Огієнка, 61,

м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Україна, 32301

E-mail: kaf_ukr_lit@kpnu.edu.ua

КАФЕДРА

ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ТА КОМПАРАТИВІСТИКИ

   Кафедра історії української літератури та компаративістики – складова частина факультету української філології та журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.  Очолює кафедру кандидат філологічних наук, доцент Рарицький Олег Анатолійович. На кафедрі за основним місцем роботи  працює 12 викладачів, з них 1 професор, 5 доцентів, 3 старших викладача, 2 асистента. Кафедра здійснює підготовку  фахівців ОКР «Бакалавр», за напрямом «Філологія*. Українська мова і література» «Спеціаліст» і «Магістр» за напрямом  Українська мова і література*, зі спеціалізацією Українознавство, Мова і література (анг./нім.), Редагування освітніх видань.

 

Міжнародна співпраця

      Кафедра широко  представлена у міжнародному і вітчизняному науковому просторі доповідями викладачів та науково-практичних конференціях різних рівнів (міжнародних, всеукраїнських, регіональних та міжвузівських). Викладачі кафедри плідно співпрацюють з осередками філології Університету імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, Придністровським державним університетом ім. Т. Г. Шевченка, Університетом імені Масарика в Брно.

 

Комп’ютерно-інформаційне забезпечення

     Формування та розвиток  професійної компетентності студентів здійснюється в обладнаних лекційних залах, навчальних класах, комп’ютерних лабораторіях. Усі навчальні аудиторії забезпечені необхідною аудіо- та відеотехнікою, науково-методичною літературою, що дозволяє ефективно проводити всі види занять з використанням новітніх інформаційних та  комп’ютерних  технологій, лабораторія етнології, лабораторія літературного краєзнавства.

 

  Освітні перспективи:

  • широкі можливості у сфері працевлаштування (філолог, співробітник науково-дослідних інститутів, працівник закладів культури, музеїв, наукових бібліотек та архівів, вчитель української мови і літератури та світової літератури, вчитель українознавства, англійської/німецької мов у загальноосвітніх навчальних закладах, викладач української мови і літератури у ВНЗ, редактор освітніх видань, літературний редактор, коректор видань засобів масової інформації, консультант або референт з питань діловодства, прес-секретар).

  • гарантовані сучасний рівень та висока  якість освіти (ефективність та якість навчально-виховного процесу забезпечується досвідченими кваліфікованими викладачами з високим рівнем знань української літератури та методики викладання; науково-методичним та матеріально-технічним, інформаційно-комунікативним супроводом);

  • можливість апробування набутих знань, умінь і навичок під час виробничих практик.

 

 

  Ласкаво просимо на кафедру історії української літератури та компаративістики!

bottom of page